Lengyel jelzéssel: Csendélet cseresznyével. Olaj, vászon, keretben, 27... https://www.darabanth.com/de/215-Fernauktion/215.0/Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~1/Lengyel-jelzessel-Csendelet-cseresznyevel-Olaj-vaszon-keretben-27C39738-cm~II902384
902384
10103
215
Beschreibung: Lengyel jelzéssel: Csendélet cseresznyével. Olaj, vászon, keretben, 27×38 cm
: németh_andrea