Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 253

Franz Wimmer (1892-1974): Erinnerung an das Paraise. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×34 cm
10060.

Rufpreis:
6 000 HUF

Gaál Domokos (1940-2009): Öböl. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 39x27 cm
10061.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gábris Béla: Téli erdő a pataknál. Olaj, vászon, jelzett, antik sérült keretben, 50×60 cm
10062.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Gábris Béla: Ház a Balaton partnál. Olaj, vászon, jelzett, antik sérült keretben, 40×50 cm
10063.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10064.

Rufpreis:
800 HUF

G.Gy 1947 jelzéssel: Erdőben. Akvarell, papír, jelzett, 31×41 cm
10065.

Rufpreis:
3 000 HUF

Enrico Glicenstein (1870-1942): Találkozás. Rézkarc, hártyapapír, jelzett, 20×25 cm /Henryk (Enrico) Glicenstein, polish sculptor who lived in Italy and the United States, etching, signed
10066.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Görög Rezső (1930-): Hazafelé. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 29×38 cm
10067.

Rufpreis:
1 600 HUF

Gráber jelzéssel: Párizs. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 18×25 cm
10068.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Gross Arnold (1929-): Nyár. Rézkarc, papír, jelzett, 19×29 cm
10069.

Rufpreis:
10 000 HUF
11

Gross Arnold (1929-): Domboldal. Rézkarc, papír, jelzett, 20×28 cm
10070.

Rufpreis:
10 000 HUF

Győrffy Ádám: Szóló. Olaj, farost, hátul jelzett, 55×55 cm
10071.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF