Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 253
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
850568
10060
215
Franz Wimmer (1892-1974): Erinnerung an das Paraise. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×34 cm
906821
10061
215
Gaál Domokos (1940-2009): Öböl. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 39x27 cm 900649
10062
215
24000
Gábris Béla: Téli erdő a pataknál. Olaj, vászon, jelzett, antik sérült keretben, 50×60 cm 900654
10063
215
Gábris Béla: Ház a Balaton partnál. Olaj, vászon, jelzett, antik sérült keretben, 40×50 cm 758995
10064
215
907874
10065
215
G.Gy 1947 jelzéssel: Erdőben. Akvarell, papír, jelzett, 31×41 cm 777416
10066
215
Enrico Glicenstein (1870-1942): Találkozás. Rézkarc, hártyapapír, jelzett, 20×25 cm /Henryk (Enrico) Glicenstein, polish sculptor who lived in Italy and the United States, etching, signed
823672
10067
215
Görög Rezső (1930-): Hazafelé. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 29×38 cm
874104
10068
215
36000
Gráber jelzéssel: Párizs. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 18×25 cm
908002
10069
215
Gross Arnold (1929-): Nyár. Rézkarc, papír, jelzett, 19×29 cm 907995
10070
215
Gross Arnold (1929-): Domboldal. Rézkarc, papír, jelzett, 20×28 cm 904328
10071
215
Győrffy Ádám: Szóló. Olaj, farost, hátul jelzett, 55×55 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF