Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 253

Ék Sándor, Alex Klein (1902-1975): Sally Bleistift in Amerika című könyvhöz készült illusztrációk, skiccek, borító tervek, több mint 50 db, többségük jelzés nélkül, mappában összegyűjtve
10048.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Ék Sándor, Alex Keil(1902-1975): Karl Zörgiebel. Plakát terv. Szén, papír, jelzett, paszpartuban, 46x33 cm
10049.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Élesdy István (1912-1987): Országház. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×45 cm
10050.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Élesdy István (1912-1987): Halászbástya. Rézkarc, papír, jelzett, 33×41 cm
10051.

Rufpreis:
3 000 HUF

Élesdy István (1912-1987): Fátyol mögött. Rézkarc, papír, jelzett, 15x18 cm
10052.

Rufpreis:
2 000 HUF

Élesdy István (1912-1987): Havas Zagyva-part. Rézkarc, papír, jelzett, 24x19 cm
10053.

Rufpreis:
2 000 HUF

Falussy jelzéssel: Juhász házaspár. Rézkarc, papír, 17×23 cm
10054.

Rufpreis:
800 HUF

Farkas Gábor Gábriel (1976-): Ikarusz. Olaj, farost, 70×50 cm
10055.

Rufpreis:
800 HUF

Faragó jelzéssel: Fejek. Akvarell, papír, 37×29 cm
10056.

Rufpreis:
800 HUF

Farsang Sándor (1945-): Fej. Szitanyomat, papír, jelzett, 45×28 cm
10057.

Rufpreis:
3 000 HUF

Fehér Csaba: Falu. Linó, papír, jelzett, 18×37 cm
10058.

Rufpreis:
1 000 HUF

FM jelzéssel: Naplemente. Olaj, farost, 24×60 cm
10059.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF