Madách Imre össze művei III. kötet. Kiadta Gyulai Pál. Drámai költemények és vegyesek. Második kiadás. Bp., 1895, Athenaeum. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, gerincnél kissé sérült, jó állapotban.