Tétel

Rufpreis:

1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD

Beschreibung:

Balbo, Italo: Diadalmas szárnyak, A második olasz óceánrepülés. Bp., Franklin Társulat. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, az elejében gyerekfirkával, hátul a gerincnél kissé levált, kopottas állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : németh_andrea