Dr. Bendefy-Benda László: A magyar föld szerkezete, Belső kontinentális kéregmozgások a Kárpát-medencében. A magyar föld II. Második, bővített kiadás. Szövegközti képekkel és négy térképmelléklettel. Bp., 1934, Elbert és Társa Könyvnyomdája. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.