Tétel

Rufpreis:

2 000 HUF

Beschreibung:

Court Treatt, Satella: Fokvárostól Kairóig. Autó-túra Afrikán keresztül. Fordította Zigány Árpád. Bp., Palladis Rt. Kiadói félvászon kötés, illusztrált, kopottas állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : németh_andrea