Bücher: Musik Zahl der Lose: 5
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
902359
12867
215
Books: Music
200 legszebb magyar népdal. Arad, Jung Hugó. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban. 786786
12868
215
Books: Music
Pap Zoltán: Muzsikaszó. Regény dalban. Dedikált példány! Bp., 1910. Petőfi-Társaság. Számos szövegközti, színes, beragasztott képpel, illetve heliogravürrel illusztrált, többek között Benczúr Gyula, Margitay Tihamér, Olgyay Viktor, Glatz Oszkár, Nyilassy Sándor, Nádler Róbert munkáiból. A szecessziós kötéstáblát, előzéklapot és a könyvdíszeket Basch Árpád készítette. Kiadói, színes, festett, dombornyomású vászonkötésben Gottermayer Nándor könyvkötészetéből
878857
12869
215
Books: Music
Kiss István Zoltán: Magyar könnyűzenei lexikon. Budapest 1998. Zaj-Zone kiadó.
908294
12870
215
2200
Books: Music
Deák Gergő (szerk.): EMKE daloskönyv. Bp., 1896. Lampel R. 296p. Ceruzás beírásokkal. Kissé kopott félvászon kötésben.
908326
12871
215
Books: Music
Falk Géza: Beethoven összes szimfóniái. Bp., 1943, Szöllősy. 175 p. ill. 13 t. Kiadói félvászon kötésben. Bánó Endre rajzaival
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF