Bücher: Minibücher Zahl der Lose: 36
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
879681
12965
215
Books: Minibooks
Versek/Poemoj. Fordította: Kalocsay Kálmán. Minikönyv, 133. számozott példány, kiadói műbőr kötés, újszerű állapotban.
879609
12966
215
Books: Minibooks
József Attila-breviárium. Szeged, 1974. Minikönyv, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban. 881630
12967
215
Books: Minibooks
A Hoffgreff-Heltai nyomda, a magyar tipográfia műhelye. Haiman György tanulmánya a Csízió hasonmásával. Bp., 1978. Minikönyv, 955. számozott kiadás, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban.
881617
12968
215
Books: Minibooks
"Az ember élte sorsát..." Nyomdászifik visszaemlékezései. Minikönyv, 133. sorszámozott kiadás, kiadói kartonált kötés, újszerű állapotban.
881595
12969
215
Books: Minibooks
Mautner József: Egy volt a mozgalommal. Kaposvár, 1973. Minikönyv, 31. számozott kiadás, kiadói műbőr kötés, fotókkal illusztrált, újszerű állapotban.
879625
12970
215
Books: Minibooks
Haiman György: Kazinczy és a könyvművészet. Bp., 1981. Minikönyv, 368. számozott kiadás, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban.
879611
12971
215
Books: Minibooks
Végh Oszkár: Nyomtatott betűvel felvilágosító szóval a munkáshatalomért. Bp., 1974. Minikönyv, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban.
879673
12972
215
Books: Minibooks
75 éves a Tipográfia Testedző Egyesület. Bp., 1978. Minikönyv, 133. számozott példány, kiadói kartonált kötés, fotókkal illusztrált, újszerű állapotban.
879600
12973
215
Books: Minibooks
Németh János: Magyarország nyomdáinak emlékezete. Az 1818. évi kiadás hasonmása és magyar fordítása. Haiman György bevezető tanulmányaival, második kötet. Bp., 1977, Zrínyi. Minikönyv, 613. számozott kiadás. Kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban.
881621
12974
215
Books: Minibooks
Juhász Gyula: Ars longa... Szeged, 1976. Minikönyv, készült 850 példányban, kiadói egészvászon kötés, újszerű állapotban. 881607
12975
215
Books: Minibooks
Illyés Gyula négy verse, 1945-1975. Minikönyv, 61. sorszámozott kiadás, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban. 881579
12976
215
Books: Minibooks
Juhász Gyula: Anna örök. Bp., 1980, Fővárosi Nyomdaipari Vállalat. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF