Bücher: Minibücher

Zahl der Lose: 36

Versek/Poemoj. Fordította: Kalocsay Kálmán. Minikönyv, 133. számozott példány, kiadói műbőr kötés, újszerű állapotban.
12965.

Rufpreis:
1 000 HUF

József Attila-breviárium. Szeged, 1974. Minikönyv, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban.
12966.

Rufpreis:
1 000 HUF

A Hoffgreff-Heltai nyomda, a magyar tipográfia műhelye. Haiman György tanulmánya a Csízió hasonmásával. Bp., 1978. Minikönyv, 955. számozott kiadás, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban.
12967.

Rufpreis:
1 000 HUF

"Az ember élte sorsát..." Nyomdászifik visszaemlékezései. Minikönyv, 133. sorszámozott kiadás, kiadói kartonált kötés, újszerű állapotban.
12968.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mautner József: Egy volt a mozgalommal. Kaposvár, 1973. Minikönyv, 31. számozott kiadás, kiadói műbőr kötés, fotókkal illusztrált, újszerű állapotban.
12969.

Rufpreis:
1 000 HUF

Haiman György: Kazinczy és a könyvművészet. Bp., 1981. Minikönyv, 368. számozott kiadás, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban.
12970.

Rufpreis:
1 000 HUF

Végh Oszkár: Nyomtatott betűvel felvilágosító szóval a munkáshatalomért. Bp., 1974. Minikönyv, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban.
12971.

Rufpreis:
1 000 HUF

75 éves a Tipográfia Testedző Egyesület. Bp., 1978.  Minikönyv, 133. számozott példány, kiadói kartonált kötés, fotókkal illusztrált, újszerű állapotban.
12972.

Rufpreis:
1 000 HUF

Németh János: Magyarország nyomdáinak emlékezete. Az 1818. évi kiadás hasonmása és magyar fordítása. Haiman György bevezető tanulmányaival, második kötet. Bp., 1977, Zrínyi. Minikönyv, 613. számozott kiadás. Kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban.
12973.

Rufpreis:
1 000 HUF

Juhász Gyula: Ars longa... Szeged, 1976. Minikönyv, készült 850 példányban, kiadói egészvászon kötés, újszerű állapotban.
12974.

Rufpreis:
1 000 HUF

Illyés Gyula négy verse, 1945-1975. Minikönyv, 61. sorszámozott kiadás, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban.
12975.

Rufpreis:
1 000 HUF

Juhász Gyula: Anna örök. Bp., 1980, Fővárosi Nyomdaipari Vállalat. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
12976.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF