Bücher: Küche und Garten Zahl der Lose: 14
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
870847
12884
215
Books: Kitchen and garden
Turós Lukácsné: Turós néni süteményes könyve. Bp., 1962, Minerva. Kiadói papírkötés, védőborítóval, belső előlapja hiányzik, kopottas állapotban.
890148
12885
215
Books: Kitchen and garden
Stephens, Henry: Mezei gazdaság könyve, A hazai körülményekhez alkalmazva, I. kötet. Pest, 1855, Herz János. Aranyozott gerincű félbőr kötés, gerincnél levált, egyes lapok gyűröttek, színezett lapszélek, kopottas állapotban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF