https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Antik

Zahl der Lose: 20

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1925 Földgömb, Magyar Földrajzi Intézet, mérték:1:70 000 000, foltos, d:18 cm/ Antique globe
1
11034.

1925 Földgömb, Magyar Földrajzi Intézet, mérték:1:70 000 000, foltos, d:18 cm/ Antique globe

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Rudolf Ditmar Wien szecessziós petróleum lámpa, festett fajansz, réz, pótolt üveggel, jelzett, hibátlan, festés kopott, m:35 cm (lámpatest) / Cca 1890 Rudolf Ditmar Wien, art nouveau kerosene lamp, in flawless condition
1
11035.

Rudolf Ditmar Wien szecessziós petróleum lámpa, festett fajansz, réz, pótolt üveggel, jelzett, hibátlan, festés kopott, m:35 cm (lámpatest) / Cca 1890 Rudolf Ditmar Wien, art nouveau kerosene lamp, in flawless condition

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
EUR
,
100,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jelzett szecessziós gyertyatartó, ón, tetején apró horpadással, m:18,5 cm / Art Noveau candelstick, tin, small dent
1
11036.

Jelzett szecessziós gyertyatartó, ón, tetején apró horpadással, m:18,5 cm / Art Noveau candelstick, tin, small dent

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Futó István (1970-): Antikolt rózsás hamutartó, kovácsolt vas, jelzett, hibátlan, 23×11 cm, m:9 cm
1
11037.

Futó István (1970-): Antikolt rózsás hamutartó, kovácsolt vas, jelzett, hibátlan, 23×11 cm, m:9 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
XIX. sz. második fele: Öntöttvas fali dísztál cigányzenészeket ábrázoló jelenettel / Cast iron plate with gypsy musicans d:40 cm
1
11038.

XIX. sz. második fele: Öntöttvas fali dísztál cigányzenészeket ábrázoló jelenettel / Cast iron plate with gypsy musicans d:40 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
XIX. sz. második fele: Öntöttvas fali dísztál cigányokat ábrázoló jelenettel / Cast iron plate with gypsys d:40 cm
1
11039.

XIX. sz. második fele: Öntöttvas fali dísztál cigányokat ábrázoló jelenettel / Cast iron plate with gypsys d:40 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1925 Földgömb 1: 120 000 0000, M. Kir. Állami Térképészet, d: 10 cm
1
11040.

cca 1925 Földgömb 1: 120 000 0000, M. Kir. Állami Térképészet, d: 10 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szarú nyeles réz nagyító, m:27 cm
1
11041.

Szarú nyeles réz nagyító, m:27 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
12
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse