Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 36

Lendvai István (1947-): Szent László. Bronz plakett, jelzett, d:11 cm
11050.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Elefánt, ólom, jelzés nélkül, m:6 cm, h:9 cm
11051.

Rufpreis:
2 400 HUF

Antik mitológia jelenetes fém fali kép, d:27 cm
11052.

Rufpreis:
4 000 HUF

3 db Ajka plakett, kettő bronz egy hollóházi porcelán, eredeti dobozukban, d:8-9,5 cm
11053.

Rufpreis:
1 200 HUF

11054.

Rufpreis:
750 000 HUF
2 032,52
2 343,75

Benczédi Sándor (1912-1997): Gobbi Hilda. Bronz, jelzett, számozott, m:25 cm
11055.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Reményi József (1887-1977): Julius Caesar portréja. Fehérmárvány, falra akasztható réz szalagkerettel  / Statue of Julius Caesar made of white marble. In commer frame. 30x40 cm
11056.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Természetjáró. Spiáter, sérült, m: 17 cm
11057.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nagy Árpád (1894-1959): Cserkész világtáborozás Magyarország Gödöllő 1933. Bronz plakett, jelzett, hátán címerrel "Dosa Szentes " felirattal, d:11,5 cm /
11058.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Törzsök Károly (1906-1964): Justice for Hungary Endresz és Bittay 1932. Festett ólom fali kép, jelzett, apró felületi hibákkal, 14×21 cm
11059.

Rufpreis:
12 000 HUF

Lendvai István (1947-): Középület építő. Bronz kisplasztika, jelzett, m:12 cm
11060.

Rufpreis:
3 000 HUF

P.O. jelzéssel: Paraszt házaspár, réz, 17×32 cm
11061.

Rufpreis:
1 200 HUF
11

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF