Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 36
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
897512
11050
214
Sculptures, statuettes, plaques
Lendvai István (1947-): Szent László. Bronz plakett, jelzett, d:11 cm 867336
11051
214
Elefánt, ólom, jelzés nélkül, m:6 cm, h:9 cm
867747
11052
214
Antik mitológia jelenetes fém fali kép, d:27 cm
897290
11053
214
3 db Ajka plakett, kettő bronz egy hollóházi porcelán, eredeti dobozukban, d:8-9,5 cm 611657
11054
214
750000
854970
11055
214
28000
Benczédi Sándor (1912-1997): Gobbi Hilda. Bronz, jelzett, számozott, m:25 cm
860899
11056
214
50000
Reményi József (1887-1977): Julius Caesar portréja. Fehérmárvány, falra akasztható réz szalagkerettel / Statue of Julius Caesar made of white marble. In commer frame. 30x40 cm
896517
11057
214
Természetjáró. Spiáter, sérült, m: 17 cm 847636
11058
214
Nagy Árpád (1894-1959): Cserkész világtáborozás Magyarország Gödöllő 1933. Bronz plakett, jelzett, hátán címerrel "Dosa Szentes " felirattal, d:11,5 cm /
840172
11059
214
Törzsök Károly (1906-1964): Justice for Hungary Endresz és Bittay 1932. Festett ólom fali kép, jelzett, apró felületi hibákkal, 14×21 cm
897588
11060
214
Lendvai István (1947-): Középület építő. Bronz kisplasztika, jelzett, m:12 cm 897251
11061
214
P.O. jelzéssel: Paraszt házaspár, réz, 17×32 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF