Porzellan

Zahl der Lose: 84

Herendi Viktória-mintás szívecskés ékszerdoboz, apróbb lepattanással a rózsán, kézzel festett, jelzett, m: 7 cm, 7×7 cm
11099.

Rufpreis:
2 800 HUF

Herendi porcelán rózsás kitűző, hibátlan, jelzett, díszdobozban 4x3 cm
11100.

Rufpreis:
2 000 HUF

Herendi nyuszi, fehér mázas, szemei kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:13 cm / Herend white rabbit
11101.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Herendi rózsás bonbonier, rózsán apró lepattanás, kézzel festett, jelzett, m:13 cm, d:11 cm
11102.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herendi madár-lepke mintás tojás, kézzel festett, jelzett, apró hajszál repedéssel, h:10,5 cm, m:7 cm
11103.

Rufpreis:
3 000 HUF

Különleges Herendi Viktória mintás áttört falú füles kosár, kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal, m:11 cm, d:21 cm / Herend porcelain basket, few cracks
11104.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Herendi virág mintás mini tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:4 cm, d:7 cm
11106.

Rufpreis:
800 HUF

Zsolnay virágos áttört bonbonier, kézzel festett, jelzett, rózsaszín mázzal, igényesen restaurált, formaszám:1988, m:9 cm, d:16 cm
11107.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Zsolnay fekvő bölény, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:11 cm, h:20 cm
11108.

Rufpreis:
6 000 HUF

Zsolnay kenyérszelő, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:30 cm
11109.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Zsolnay bölény, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 14,5 cm, h: 16 cm
11110.

Rufpreis:
6 000 HUF

Zsolnay asztali lámpa, matricás, fa talapzattal, ernyővel, működik, m:44 cm
11111.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF