Porzellan Zahl der Lose: 84
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
898032
11099
214
Herendi Viktória-mintás szívecskés ékszerdoboz, apróbb lepattanással a rózsán, kézzel festett, jelzett, m: 7 cm, 7×7 cm 898619
11100
214
Herendi porcelán rózsás kitűző, hibátlan, jelzett, díszdobozban 4x3 cm
815549
11101
214
Herendi nyuszi, fehér mázas, szemei kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:13 cm / Herend white rabbit 897324
11102
214
Herendi rózsás bonbonier, rózsán apró lepattanás, kézzel festett, jelzett, m:13 cm, d:11 cm 897845
11103
214
Herendi madár-lepke mintás tojás, kézzel festett, jelzett, apró hajszál repedéssel, h:10,5 cm, m:7 cm
692566
11104
214
Különleges Herendi Viktória mintás áttört falú füles kosár, kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal, m:11 cm, d:21 cm / Herend porcelain basket, few cracks 785839
11106
214
Herendi virág mintás mini tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:4 cm, d:7 cm 853987
11107
214
26000
Zsolnay virágos áttört bonbonier, kézzel festett, jelzett, rózsaszín mázzal, igényesen restaurált, formaszám:1988, m:9 cm, d:16 cm 895041
11108
214
Zsolnay fekvő bölény, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:11 cm, h:20 cm 898786
11109
214
9500
Zsolnay kenyérszelő, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:30 cm 898022
11110
214
Zsolnay bölény, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 14,5 cm, h: 16 cm 898666
11111
214
Zsolnay asztali lámpa, matricás, fa talapzattal, ernyővel, működik, m:44 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF