Juwelen Zahl der Lose: 21
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
899221
19000
214
38000
Jewellery
4 db ezüst (Ag.) monogramos villa, jelzett, mesterjeggyel, nettó:310 g / Silver forks 899222
19001
214
36000
Jewellery
4 db ezüst (Ag.) monogramos kanál, jelzett, mesterjeggyel, nettó:305 g / Silver forks 895685
19002
214
3400
Jewellery
Ezüst (Ag) fülbevalópár gyöngy díszítéssel, br: 4,3 g / Silver earring with pearl 898591
19003
214
15000
Jewellery
Ezüst (Ag) madárcsontváz medál ezüst (Ag) láncon, jelzett, h: 57 cm, 17 g / Silver pendant with necklet, 17 g 898655
19004
214
30000
Jewellery
Fehérarany gyűrű (Au) 14K gyűrű ónixszal díszítve, jelzett, br: 5 g, méret: 57. díszdobozzal / gold ring, size: 57, br: 5 g 898572
19005
214
Jewellery
Ezüst (Ag) feszület, jelzett, 5,5x3,5 cm, 11,5 g / silver crucifix, 11,5 g 899256
19006
214
70000
Jewellery
14 K arany tokos, fedeles francia Remontoir zsebóra. Nem működik, mutatók, üveg hiányzik. Tiszta arany súly kb 12 g / 14 C golden pocket watch. Needs repair, some parts missing. Net gold weight cca 12g
898558
19007
214
Jewellery
Ezüst (Ag) karkötő, jelzett, h: 20 cm, 11,6 g / Silver bracelet, 11,6 g 898681
19008
214
30000
Jewellery
Fehérarany gyűrű (Au) 14K gyűrű opállal díszítve, jelzett, br: 4,7 g, méret: 55 Díszdobozzal / gold ring, size: 55, br: 4,7 g 898217
19009
214
Jewellery
Ezüst (Ag.) szelence, cizellált, jelzett, mesterjeggyel, nettó:80,4 g, 8×5 cm 898219
19010
214
Jewellery
Monogramos ezüst (Ag.) cigaretta tálca, cizellált, jelzett, mesterjeggyel, nettó:72,4 g, 8×5,5 cm 847410
19011
214
140000
Jewellery
XX. sz. eleje: Afrikai eredetű ezüst nyakék. Bőr szíjon Mária Terézia SF jelzésű ezüst tallérokból (10x). Összesen 550 g,. Az ékszer újságban szerepelt! / cca 1900 African silver necklace made out of Maria Theresia SF thalers on leather lace. Published in a magazine Total 550 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF