Drucksachen Zahl der Lose: 203
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
831281
12682
214
Printed Materials
Grote-Hasenbalg, Werner: Meisterstücke orientalischer Knüpfkunst (1921) R. von Oettingen 60 tábla (képeslapok), térkép és nyomtatvány / 60 postcards + map
763114
12683
214
Printed Materials
12 db városképes német leporello 897504
12684
214
Printed Materials
10 db játékmodell tervrajza
894419
12685
214
Printed Materials
10 db többféle háború előtti dísztávirat
895530
12686
214
Printed Materials
Régi kereskedelmi plakátok modern, jó minőségű másolatai 12 db 25x36 cm 869995
12687
214
Printed Materials
cca 1930 H. Varges: Franz Schubert. Színezett ofszet papír, üvegezett keretben, 16×14 cm
802407
12688
214
Printed Materials
Magyar Úrasszonyok lapja 20 db száma. Divat és életmód sok képpel. Jó állapotban.
716088
12689
214
Printed Materials
Pfannl Egon (1911 - 1973): Várhelyőrségi templom. Nagyméretű nyomat, üvegezett igényes keretben 50×36 cm / Budapest after the World War II, offset
716082
12690
214
Printed Materials
Pfannl Egon (1911 - 1973): Országos Levéltár és bástya romjai. Nagyméretű nyomat, üvegezett igényes keretben 50×36 cm / Budapest after the World War II, offset
781953
12691
214
Printed Materials
Prihoda István: Népszövetségi kölcsön Bp., Athenaeum. Plakát, kőnyomat (szakadással) / Society of Nations loan. Poster. Lithography, with tear 120x93cm
532088
12692
214
60000
Printed Materials
Nagy Jenő madarász hagyatékából: A világ madarai kiállítási anyag: több száz nagyméretű tabló a századelő ritka madarász könyveiből származó litho képekkel valamint olajnyomatokkal, családok szerint bemutatva a föld madárvilágát, hozzá ismeretterjesztő cikkekkel, Nagy Jenő saját kézzel készített rajzaival, összesen kb 300 oldalon. / Large bird collection: cca 300 pages mainly lithographic pictures and oil-prints exhibition material introducing the birds of the planet organised by families of the birds made by a well known Hungarian ornitologist Jeno Nagy. Exhibition material
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF