Bücher: Religion

Zahl der Lose: 16

Szent Biblia, vagy Az Istennek Ó és Új Testamentomában foglaltatott egész Szent Írás. Magyar nyelvre fordittatott Károli Gáspár által. Némelly fordításbeli változásokkal és rövid magyarázatokkal kiadatott N. Váradon. 1660. esztendőben. Most pedig a N. Váradi kiadásnak követésével, nyomtattatott. Pestenn, 1805. Trattner Mátyás. 1 tábla 733+(1) p.; (2)+243 p. (Új Testamentum);. Korabeli, gerincén enyhén sérült egészbőr kötésben, jó állapotban 24x37 cm
12852.

Szent Biblia, vagy Az Istennek Ó és Új Testamentomában foglaltatott egész Szent Írás.
Magyar nyelvre fordittatott Károli Gáspár által. Némelly fordításbeli változásokkal és rövid magyarázatokkal kiadatott N. Váradon. 1660. esztendőben. Most pedig a N. Váradi kiadásnak követésével, nyomtattatott. Pestenn, 1805. Trattner Mátyás. 1 tábla 733+(1) p.; (2)+243 p. (Új Testamentum);. Korabeli, gerincén enyhén sérült egészbőr kötésben, jó állapotban 24x37 cm

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

12853.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

A Jordánszky-kódex, magyar nyelvű bibliafordítás a XVI. század elejéről/Csapodi Csaba: A Jordánszky-kódex/Utószó és szómagyarázatok a Jordánszky-kódex olvasatához Bp., 1984 Helikon. Egészbőr kötésben, eredeti tékában
12854.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

12855.

Rufpreis:
6 000 HUF

Dr. Révay József: Zarándokút a Szenthelyekre a Szentévek történetével. 17 színes műmelléklettel, Bp. 1933. Franklin-Társulat Kiadása. Jó állapotban Kiadói egészbőr kötésben, eredeti, kissé sérült tékában
12856.

Rufpreis:
4 000 HUF

12857.

Gerely József: A Miatyánk könyve

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Vizsolyi Biblia I.-II. kötet. Facsimile kiadás. Bp. 1990. Magyar Helikon. Kiadói egészbőr kötésben, eredeti papírtokkal. Hibátlan állapotban!
12858.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

A párizsi hóráskönyv, Bp., 1978. Helikon Kiadó Sorszámozott hasonmás kiadás fémveretes egészbársony kötésben, kísérő tanulmánnyal, tékában
12859.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

12860.

Rufpreis:
800 HUF

A Magyar Szentföld 10 éve 1936-1946. Bp., 1947. Magyar Szentföld 127p. sok képpel
12861.

Rufpreis:
1 000 HUF

12862.

Rufpreis:
4 000 HUF

12863.

Leather binding with raised bands, engraved frontispiece, in good condition

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF