Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 21

L. Davis, Brian: Egyenruhák és rendfokozatok a NATO-ban. Bp., 1999, Zrínyi Kiadó. Képekkel illusztrált, kartonált kötés, jó állapotban.
12705.

Rufpreis:
2 000 HUF

Moritz Ritter v. Brunners: beständige Befestigung für die Militär-Bildungs-Anstalten. Wien 1901. L.W. Seidel. sok illusztrációval / with many illurtations
12706.

Rufpreis:
1 600 HUF

Gyóni (Áchim) Géza: Lengyel mezőkön, tábortűz mellett. - verseinek első itthoni (bővített) kiadása. Bp. 1915, Orsz. Hadsegélyező Biz. 1 t. (Gyóni arcképe), XIII, 62 p. (a przemysli – 1914, 3. ezerből készült hasonmás.) Korabeli papír kötésben. A szerző verses dedikációjával Rákosi Jenőnek.
12707.

Gyóni (Áchim) Géza: Lengyel mezőkön, tábortűz mellett. - verseinek első itthoni (bővített) kiadása.
Bp. 1915, Orsz. Hadsegélyező Biz. 1 t. (Gyóni arcképe), XIII, 62 p. (a przemysli – 1914, 3. ezerből készült hasonmás.) Korabeli papír kötésben. A szerző verses dedikációjával Rákosi Jenőnek.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Erich v. Falkenhayn: Die Oberste Heeresleitung 1914-1916 in ihren wichtigsten Entchließungen. Mittler 1920.
12708.

Rufpreis:
2 000 HUF

A. von Boguslawski.: Die Fechtweise aller Zeiten. In ihren Hauptmotiven dargestellt für Offiziere des stehenden heeres und des Beurlaubtenstandes, Offizieraspiranten, Freiwillige und für höhere Lehranstalten. Berlin, 1880. Friedrich Luckhardt Verlag. Erosen megviselt állapotban / in damaged condition
12709.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Militária könyv gyűjtemény: 15 db német nyelvű, részben magyar vonatkozású katonasággal, hadászattal foglalkozó könyv vegyes állapotban, ritkább darabokkal /  cca 1910-1920 Compilation of military books written in English mostly about World War I. in different condition Die Oberste Heeresleitung 1914-1916 in ihren wichtigsten Entschließungen + Rüstung und Brüstung + Sammlung Göschen 9x + Die heere und flotten der Gegenwart Deutschland +Kämpfe in China I-II. + Österreichund Ungarn und Italie (...Adria) + Die Deutsche Armee und Weltkriege
12710.

Rufpreis:
8 000 HUF

Nagyiványi Zoltán: Idegenlégiótól a Szovjetúnióig. Budapest, 1934, Révai. Aranyozott egészvászon kötés, enyhén kopottas állapotban
12711.

Rufpreis:
2 000 HUF

Auffenberg-Komarow: Aus Österreich-Ungarns Teilnahme am Weltkriege. Berlin, 1920. Ullstein. 12p egészoldalas térképpel / with full page maps
12712.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kovács S. Tibor: Huszárfegyverek a 15-17. században. Bp., 2010, Martin Opitz Kiadó. Kiadói kartonált kötés, színes képekkel illusztrált, újszerű állapotban.
12713.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF