Pilch Jenő: A világháború története. József királyi herceg tábornagy ú... https://www.darabanth.com/de/214-Fernauktion/214.0/Andere-Sammelgebiete/Bucher-Militaria~30/Pilch-Jeno-A-vilaghaboru-tortenete-Jozsef-kiralyi-herceg-tabornagy-ur-ofensege-elosza~II894170
894170
12694
214
Books: Military
Beschreibung: Pilch Jenő: A világháború története. József királyi herceg tábornagy úr őfensége előszavával. Számos képmelléklettel és térképvázlattal. Bp., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél szakadt, belül levált, belső előlapja kijár, viseltes állapotban.
: grózer_virág