Bücher: Religion

Zahl der Lose: 12

12629.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

12630.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szent Biblia. Káldi György S.J. fordítása nyomán. Újszövetség. Bp., 1928, Palladis. Illusztrált, kiadói egészvászon kötés, előlapján képpel díszítve, jó állapotban.
12631.

Rufpreis:
4 000 HUF

12632.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

12633.

Rufpreis:
800 HUF

Vizsolyi Biblia I.-II. kötet. Facsimile kiadás. Bp. 1990. Magyar Helikon. Kiadói egészbőr kötésben, eredeti papírtokkal. Hibátlan állapotban!
12634.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

12635.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

12636.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

12637.

Rufpreis:
1 400 HUF

12638.

Rufpreis:
2 000 HUF

12639.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Dr. Sevcsik Jenő: Fényképezés (Eszközök és eljárások). Bp., 1959, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
12640.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF