Bücher: Küche und Garten

Zahl der Lose: 7

Dorner Béla: A sertés Magyarországban. Bp., 1901, Franklin. Kiadói egészvászon kötés, festett lapszélek, kopottas állapotban.
12667.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Vizváry Mariska: Száz specialitás. Bp., Eggenberger-féle Könyvkiadóvállalat. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
12668.

Rufpreis:
1 000 HUF

Turós Lukácsné: Turós néni süteményes könyve. Bp., 1962, Minerva. Kiadói papírkötés, védőborítóval, belső előlapja hiányzik, kopottas állapotban.
12669.

Rufpreis:
800 HUF

Liptay János: jamboree főzési receptek Bp., 1933 Cserkésszövetség
12670.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ritter Gusztáv: Gyümölcsértékesítés. Harmadik kiadás, hat ábrával. Az Erdélyi Gazdasági Egylet Könyvkiadó-Vállalatának XVIII. füzete. Bp., 1901, Franklin. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
12671.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Faragó Ilona: A főzőkanáltól az estélyi ruháig. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, illusztrált, jó állapotban.
12672.

Rufpreis:
800 HUF

E.F. Heeger: Handbuch des Arznei- und Gewürzpflanzenbeues Drogengewinnung. Berlin, 1956, Deutscher Bauernverlag. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban / in linen binding, good condition.
12673.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF