Bücher: Küche und Garten Zahl der Lose: 7
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
870783
12667
211
2200
Books: Kitchen and garden
Dorner Béla: A sertés Magyarországban. Bp., 1901, Franklin. Kiadói egészvászon kötés, festett lapszélek, kopottas állapotban.
870841
12668
211
Books: Kitchen and garden
Vizváry Mariska: Száz specialitás. Bp., Eggenberger-féle Könyvkiadóvállalat. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. 870847
12669
211
Books: Kitchen and garden
Turós Lukácsné: Turós néni süteményes könyve. Bp., 1962, Minerva. Kiadói papírkötés, védőborítóval, belső előlapja hiányzik, kopottas állapotban.
876487
12670
211
Books: Kitchen and garden
Liptay János: jamboree főzési receptek Bp., 1933 Cserkésszövetség
870788
12671
211
Books: Kitchen and garden
Ritter Gusztáv: Gyümölcsértékesítés. Harmadik kiadás, hat ábrával. Az Erdélyi Gazdasági Egylet Könyvkiadó-Vállalatának XVIII. füzete. Bp., 1901, Franklin. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
870851
12672
211
Books: Kitchen and garden
Faragó Ilona: A főzőkanáltól az estélyi ruháig. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, illusztrált, jó állapotban.
853219
12673
211
Books: Kitchen and garden
E.F. Heeger: Handbuch des Arznei- und Gewürzpflanzenbeues Drogengewinnung. Berlin, 1956, Deutscher Bauernverlag. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban / in linen binding, good condition. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF