Tétel

Rufpreis:

26 000 HUF

Beschreibung:

Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "10 éves házassági évforduló - Tersztyánszky" öntött Br érem korabeli, sérült keretben. "TERSZTYÁNSZKY JENŐ ÉS CSALÁDJA A HÁZASSÁGI ÉVFORDVLÓ ÜNNEPÉN 1927 - 1937 / + QVAE SVRSVM SVNT QVAERITE" (117mm) T:2
Hungary 1938. "10th Anniversary of Tersztyánszky's Marriage" Br medallion in damaged frame. Sign.: Walter Madarassy (117mm) C:XF
HPII 1679.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit