Tétel

Katalognummer:

30484.
Beendet 21. Gross-Auktion
Faleristik

Rufpreis:

20 000 HUF

Beschreibung:

1976. "Szocialista Magyarországért Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal, szalagsávon miniatűrrel, adományozói dísztokban, dísztok csatja kissé sérült T:1-
Hungary 1976. "Order of Merit for the Socialist Hungary" gilt, enamelled decoration on ribbon and with thin ribbon and miniature, in original case, the clasp of the case is damaged C:AU
NMK 715.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit