Tétel

Rufpreis:

18 000 HUF

Beschreibung:

Krups szecessziós konyhai mérleg 10 kg-ig, festett fém, kopott, kisebb zománc hiba a számlapon, jelzett, működik, m:32 cm, tányér d:21 cm/ Vintage art nouveau kitchen scale, small enamel cracked, works well, signed

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : sass_melinda