Tétel

Rufpreis:

30 000 HUF

Beschreibung:

Kazinczy Ferencz eredeti munkái. A MTT. megbizásából összeszedék Bajza és Schedel I.-IV. köt.
Budán, 1836-1842. Magy. Kir. Egyetem bet. 305p.; 414p.; 384p.; 383p.; I. Poétai Munkái. II. Utazásai, III.-IV: Levelei. Korabeli félvászon kötésben. Tulajdonosi bejegyzéssel, az egyik kötetben néhány lap enyhe sérülésével, helyenként foltokkal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit