HORVÁT István: Rajzolatok a' magyar nemzet legrégiebb történeteiből. Figyelem gerjesztésül ki adta - -. Pesten, 1825. Petrózai Trattner. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, gerincén címkével, körül festett lapszélekkel. Gerinc borító egy része hiányzik.