Tétel

Katalognummer:

31093.
Beendet 209. Fernauktion
Militaria

Rufpreis:

75 000 HUF
203,25 EUR, 234,38 USD

Beschreibung:

Finnország 1942. "Finn Oroszlán Rend, lovagi I. osztály" aranyozott, zománcozott, jelzett (813H) Ag(830) kitüntetés eredeti mellszalagon nem eredeti tokban, szign.:KMT T:1- (medallionban kis zománchiba)
Finland 1942. "Order of the Lion of Finland (Suomen Leijonan Ritarikunta), knight first class" gold plated, enamelled, hallmarked (813H) Ag(830) decoration pn original ribbon in not original case, sign.:KMT C:AU (in the medallion small error)

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : németh_andrea