Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 19
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
834904
11024
209
Sculptures, statuettes, plaques
Lovas vitéz, festett műgyanta, jelzés nélkül, sérült, m: 24 cm
857048
11025
209
Jakabos István: Női fej IV. Faragott fa, jelzett, m:18 cm 857024
11026
209
Zsitvai Miklós: Pipázó. Faragott fa, jelzett, fa rönk talapzaton, m:43 cm
839037
11027
209
26000
Erotikus kisplasztika sorozat, jelzettek (ism japán művész), faragott márvány, 7×6 cm (3×)
856987
11028
209
60000
Balogh Péter (1920-1994): Ovidiushoz. Bronz, jelzett, fa talapzaton, m:38 cm és ugyan ez a szobor fából, jelzett, fa talapzaton, m:38 cm 858577
11029
209
Összeforrva, fa szobor, m: 40 cm 860778
11030
209
A Szépség: bronz rokokó szobor másolatok márvány talapzaton / Bronze statuette copies 16 cm 855045
11031
209
Duray Tibor (1912-1988): Csontváry szem, tevegelés. Bronz plakett, jelzett, d:9,5 cm 858306
11032
209
Kiss György (1943-): Rákoshegyért. Bronz plakett, jelzett, eredeti dísztokjában, d:11 cm 855061
11033
209
Duray Tibor (1912-1988): Csontváry kéz, Bronz plakett, jelzett, d:10 cm 794587
11034
209
40000
J.B Deposee, ivó fiú, bronz, márvány talapzaton, jelzett, m:37 cm 794589
11035
209
Természetjáró, festett spiáter, jelzés nélkül, sérült, m:17 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF