Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 24

1952 Budapesti útmutató. Közlekedési térképpel
12353.

Rufpreis:
1 000 HUF

12354.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pesty Frigyes: Az eltűnt régi vármegyék I-II. Reprint 1988. Egészvászon kötésben, szép állapotban
12355.

Rufpreis:
3 000 HUF

12356.

Rufpreis:
5 000 HUF

Polgárdy Géza: Székesfehérvár és környéke kalauza. Magyarországi útikalauzok 1. Lux Géza rajzaival és város térképével. Bp., 1938. Kiadói papírkötés, képekkel illusztrált, gerincnél kissé szakadt, egyébként jó állapotban.
12357.

Rufpreis:
1 000 HUF

Rózsa György: Budapest legszebb látképei. Bp., HG & Társa Kiadó. Színes képekkel illusztrált, kiadói kartonált kötés védőborítóval, jó állapotban.
12358.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zámborszky Ilona: Vezető az Országháza épületében Bp., 1935 Athenaeum
12359.

Rufpreis:
800 HUF

12360.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

12361.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

12362.

Rufpreis:
1 000 HUF

Philips' ABC pocket atlas guide to London; kötés elvált, sok térképpel / binding parted
12363.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fényes Elek: Magyarország geographiai szótára, mellyben minden város, falu és puszta, betürendben körülményesen leiratik I. kötet. Pest, 1851, Kozma Vazul. Reprint kiadás (1984), aranyozott műbőr kötés, jó állapotban.
12364.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF