Dr. Sziklay János-Dr. Borovszky Samu(szerk.): Magyarország vármegyéi é... https://www.darabanth.com/de/209-Fernauktion/209.0/Andere-Sammelgebiete/Bucher-Reisen-Stadte~200363/Dr-Sziklay-Janos-Dr-Borovszky-Samuszerk-Magyarorszag-varmegyei-es-varosai-Magyarorszag~II858828
858828
12344
209
Books: Travelling, cities
Beschreibung: Dr. Sziklay János-Dr. Borovszky Samu(szerk.): Magyarország vármegyéi és városai (Magyarország monográfiája). Bp., Apollo. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél szakadt, festett lapszélek, kopottas állapotban.
: tánczos_gábor