2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Soddy Frederick: A rádium. FordÃtotta: Salamon Gábor. Harmincegy rajzzal. Bp., 1912, Kir. Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé piszkos, viseltes állapotban.