31224.
Beendet 208. Fernauktion
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Ordnen
13 000 HUF
35,23 EUR, 40,63 USD
1923. "Nemzeti Vívó Club / Orsz. Kizárásos Kardverseny II. Díj 1923." nemesfém jelzett ezüst plakett (50x29mm/24g) T:2-