https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Porzellan

Zahl der Lose: 129

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Herendi virág mintás ékszeres dobozka, kézzel festett, jelzett, hibátlan,d:8 cm
1
11154.

Herendi virág mintás ékszeres dobozka, kézzel festett, jelzett, hibátlan,d:8 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Herendi virág mintás hamutartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, kopott aranyozás, d:15 cm
1
11155.

Herendi virág mintás hamutartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, kopott aranyozás, d:15 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Herendi ékszeres dobozka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:5 cm, 8×7 cm
1
11156.

Herendi ékszeres dobozka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:5 cm, 8×7 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Herendi Apponyi mintás bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6 cm, d:9 cm
1
11157.

Herendi Apponyi mintás bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6 cm, d:9 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
EUR
,
14,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Zsolnay Pompadour kávés készlet, összesen: 16 db, jelzett, hibátlan/ Flawless Zsolnay chinaware coffee-set for 6 p.
1
11158.

Zsolnay Pompadour kávés készlet, összesen: 16 db, jelzett, hibátlan/ Flawless Zsolnay chinaware coffee-set for 6 p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
EUR
,
81,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Zsolnay Pompadour hiányos teás készlet, összesen: 14 db, jelzett, hibátlan/ Flawless Zsolnay chinaware coffee-set for 6 p.
1
11159.

Zsolnay Pompadour hiányos teás készlet, összesen: 14 db, jelzett, hibátlan/ Flawless Zsolnay chinaware coffee-set for 6 p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
EUR
,
81,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Zsolnay pillangó mintás mokkás 12 személyes készlet, kézzel festett, hibátlan, jelzett / Zsolnay coffee set in flawless condition
1
11160.

Zsolnay pillangó mintás mokkás 12 személyes készlet, kézzel festett, hibátlan, jelzett / Zsolnay coffee set in flawless condition

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
EUR
,
143,75
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Zsolnay virág mintás készlet, egy tányéron apró lepattanás, jelzett, 24 db
1
11161.

Zsolnay virág mintás készlet, egy tányéron apró lepattanás, jelzett, 24 db

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
EUR
,
59,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Zsolnay pillangó mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:34,5 cm /Hand painted, marked, Zsolnay porcelain vase, with gold plated
1
11162.

Zsolnay pillangó mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:34,5 cm /Hand painted, marked, Zsolnay porcelain vase, with gold plated

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
EUR
,
43,75
USD
Zahl der Gebote:
5
 
Zsolnay Pompadour II. kávés készlet, összesen: 15 db, jelzett, hibátlan/ Flawless Zsolnay chinaware coffee-set for 6 p.
1
11163.

Zsolnay Pompadour II. kávés készlet, összesen: 15 db, jelzett, hibátlan/ Flawless Zsolnay chinaware coffee-set for 6 p.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Zsolnay búgócsigával játszó gyerek. kézzel festett, jelzett (Sinkó), hibátlan, 13×15 cm/ Handpainted Zsolnay chinaware figure in flawless condition
1
11164.

Zsolnay búgócsigával játszó gyerek. kézzel festett, jelzett (Sinkó), hibátlan, 13×15 cm/ Handpainted Zsolnay chinaware figure in flawless condition

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Zsolnay eozin mázas minaret, apró mázhibával, jelzett, m: 13,5 cm / Zsolnay chinaware figure with eozen cover 13,5 cm
1
11165.

Zsolnay eozin mázas minaret, apró mázhibával, jelzett, m: 13,5 cm /
Zsolnay chinaware figure with eozen cover 13,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse