Dr. Boleman István(szerk.): Magyar fürdők és ásványos vizek, Az ezredéves országos kiállítás alkalmából. A Magyar Szent Korona Országai Balneologiai Egyesületének megbízása folytán. Bp., 1896, Magyar Balneologia Egyesület. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.