7 000 HUF
18,97 EUR, 21,88 USD
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. Bevezető kötet. Budapest, 1887, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. A kötéstáblánál elvált, de javítható és kívülről szép állapotú aranyozott, Gottermayer féle egészvászon kötésben, márványozott lapszélekkel