Tétel

Rufpreis:

3 600 HUF
9,76 EUR, 11,25 USD

Beschreibung:

Kis kertész. A M. Kir. Földművelésügyi Minisztérium kiadványa, IV. bővített kiadás, 352 ábrával. Bp., 1929, Pátria. Kiadói egészvászon kötés, belül az első lap kijár, kissé piszkos,de egyébként jó állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván