Christofle & Cie ékszeres dobozka, zománcozott réz, réz lábakon, kopot... https://www.darabanth.com/de/208-Fernauktion/208.0/Andere-Sammelgebiete/Antik~30003/Christofle-Cie-ekszeres-dobozka-zomancozott-rez-rez-labakon-kopott-jelzett-d8-5-cm-m6~II800760
800760
11058
208
8500
Antique
Beschreibung: Christofle & Cie ékszeres dobozka, zománcozott réz, réz lábakon, kopott, jelzett, d:8,5 cm, m:6 cm
: deák_fruzsina