Kunst Zahl der Lose: 280
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
841683
10257
207
Art
Jelzés nélkül: Leány kecskével. Rézkarc, papír, 36×27 cm
826510
10258
207
Art
Jelzés nélkül: Vitorlás a tengeren. Olaj, karton, antik keretben, 25×35 cm
631956
10259
207
Art
Jelzés nélkül: Táj vitorlással. Gouache, karton, üvegezett keretben, 29x36,5cm 839863
10260
207
Art
Jelzés nélkül: Lovag. Olaj, farost, keretben, 56×38 cm
824494
10261
207
Art
Jelzés nélkül: Erdei út. Gouache, vászon, felcsavarva, 50×70 cm
761539
10262
207
Art
Jelzés nélkül: Házak az erdőszélen. Gouache, vászon, 60×80 cm
794032
10263
207
Art
Jelzés nélkül: Szénásszekér a jegenyefasorban. Olaj, vászon, sérült antik keretben, 63×47 cm
808845
10264
207
14000
Art
Jelzés nélkül: Álomban. Olaj, vászon-rétegelt fa, 56×37 cm
836157
10265
207
Art
Jelzés nélkül: Asztali csendélet. Olaj, farost, keretben, 30×30 cm 822811
10266
207
Art
Jelzés nélkül: Üldögélő juhász. Olaj, falemez, kopott, 52×38 cm 832742
10267
207
Art
Jelzés nélkül: Furcsa táj. Olaj, farost, jelzés nélkül, 24x45 cm 839201
10268
207
Art
Jelzés nélkül: Boros csendélet. Akvarell, papír, 20×32 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF