Kunst Zahl der Lose: 280
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
842947
10233
207
Art
Olvashatatlan jelzéssel: Esti felolvasás. Olaj, vászon, keretben, 55×75 cm 798604
10234
207
22000
Art
808848
10235
207
50000
Art
Olvashatatlan jelzéssel: A három grácia. Olaj, farost, 96×70 cm
759852
10236
207
Art
Olvashatatlan jelzéssel: Kompozíció. Színezett litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben, 42×32 cm
826280
10237
207
9500
Art
Olvashatatlan jelzéssel:Idős férfi portré. Olaj, vászon, üvegezett keretben, 36×28 cm 839219
10238
207
Art
Olvashatatlan jelzéssel: Lufis lány. Tus, papír, 27×20 cm 765218
10239
207
Art
Olvashatatlan jelzéssel: Szerelmes pár. Vegyes technika, papír, keretben, 16×11 cm
806376
10240
207
Art
Olvashatatlan jelzéssel: Patakpart. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 26×35 cm
822917
10241
207
Art
Olvashatatlan jelzéssel: Szerelem. Tus, papír, 19×21 cm 823034
10242
207
Art
Olvashatatlan jelzéssel: Tájkép. Ceruza, papír, 32×47 cm
823631
10243
207
Art
Beron Gyula (1885-1971): Rét. Rézkarc, papír, keretben, 34×44 cm
839282
10244
207
Art
Olvashatatlan jelzéssel: Lantos. Rézkarc, papír, 17×25 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF