Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 8

Soós Lajos: Rendszeres állattan I., Tudományos gyűjtemény, Pécs-Budapest, 1924, Danubia Kiadó, papírkötés
12685.

Rufpreis:
1 000 HUF

R. Baumeister: Städisches Strassenwesen mit 372 Abbildungen im Text. Berlin 1890 Erns Toeche. Részben foltos, egészvászon kötésben / partly stained in linen binding
12686.

Rufpreis:
1 000 HUF

Moises, Franz: Taschen-Buch für die Baugewerke. Dritte Abtheilung. 3. Ausgabe. München, 1865. Literarisch-artistische Anstalt 242p. kb 200 kőnyomatos rajzzal / with about 200 lithographic images
12687.

Rufpreis:
8 000 HUF

12688.

Rufpreis:
4 000 HUF

12689.

Original half-leather binding, illustrated, in good condition

Rufpreis:
8 000 HUF

12690.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

A család egészsége. Népszerű orvosi tájékoztató és tanácsadó. Szerk. Dr. Somogyi Béla. Szétnyitható bonctani táblával, 35 színes táblával, számos eredeti melléklettel és szövegközötti ábrával. Bp., (1928) Dante. (4. kiadás) Kiadói, aranyozott gerincű, félbőr kötésben (a gerinc félig levált, néhol ázás nyomai láthatók)
12691.

Rufpreis:
1 000 HUF

A család egészsége. (11. kiad.) Bp., 1928, Dante Kiadó. Kiadói, aranyozott, félbőr kötésben, szétnyitható bonctani táblával, számos eredeti melléklettel és szövegközti ábrával, Báró Dr.Kétly László előszavával (gerince levált)
12692.

A család egészsége. (11. kiad.) Bp., 1928, Dante Kiadó. Kiadói, aranyozott, félbőr kötésben, szétnyitható bonctani táblával,
számos eredeti melléklettel és szövegközti ábrával,
Báró Dr.Kétly László előszavával (gerince levált)

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF