Bücher: Religion

Zahl der Lose: 21

12743.

Rufpreis:
1 800 HUF

Helvetica confessió vagy Helvétziai vallástétel az 1791-iki Debreczeni kiadás szerint. Debrecen. 1855. 132p. félvászon kötésben
12744.

Rufpreis:
3 000 HUF

12745.

Rufpreis:
10 000 HUF

12746.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

12747.

Rufpreis:
4 000 HUF

12748.

Leather binding with raised bands, engraved frontispiece, in good condition

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Missale Romanumex decreto ss. Concilii Tridentini Restitutum S. PII V Pont. Max. jussu editum aliorum pontificum cura recognitum a Pio X reformatum et Benedicti XV auctoritate vulgatum. Editio XXII, juxta typicam Vaticanam. Ratisbonae (Regensburg), S.Sedis Apostolicae et S. Rituum Congregationis Typographi. Bőr és textil könyvjelzőkkel, szövegközti képekkel, kiadói kopottas egészvászon kötés, színezett lapszélek, néhány lap szakadt.
12749.

Rufpreis:
4 000 HUF

12750.

Rufpreis:
1 200 HUF

12751.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF