Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 27

Szavójai Lajos Amádé: Az "Észak csillaga" ("Stella Polare") az Északi Sarktengeren 1899-1900 I-II. köt. Ford. Dr. Darvai Móricz. 207 képpel, 24 melléklettel, 2 panorámával és 3 térképpel. (Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára) Bp., é.n. Lampel. Kiadói, aranyozott, képes, Gottermayer féle sorozatkötésben. Jó állapotban
12693.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Mennell, Arthur: Die Königsphantasien. Schloss Herrenchiemsee. I. Theil. Eine Wanderung zu den Schlössern König Ludwigs II. von Bayern. Leipzig, 1888. Leipzig, Vlg. d. Literar. Ges. Szép állapotú egészvászon kötésben / In nice condition
12694.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kohlrausch, Robert: Deutsche Denkstätten in Italien. Mit Bildern von Alfred H. Pellegrini. Stuttgart, Verlag Robert Lutz. Félbőr kötés, festett lapszélek, szép állapotban.
12695.

Rufpreis:
1 000 HUF

Julius Perthes: Taschen Atlas der ganzen Welt. Gotha, 1924. Perthes. Kissé szétváló egészvászon kötésben / In damaged binding
12696.

Rufpreis:
1 000 HUF

12697.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Pécsi Sándor: Budapest természeti képe. Bp., 1958. Akadémiai. Térképmellékletekkel. (kötés belül javított)
12698.

Rufpreis:
2 000 HUF

12699.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

12700.

Rufpreis:
4 000 HUF

Dvihally Géza: Esztergom sz. királyi város. Történeti és jelenkori ismertetés. Esztergom, Buzárovits. 147p. + hirdetések + térkép. Kissé kopott papírkötésben
12701.

Rufpreis:
1 600 HUF

Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye általános ismertetője és címtára 3. északi körzet. Főszerk.: Szabó Géza. Szerk.: Gyulay Sándor, Rexa Dezső, Szathmáry István. (Vármegyék Országos Címtára.) Bp. 1931. Vármegyei Tisztviselők Orsz. Egy. VII. 416 p. Kiadói vászonkötésben, néhány lap sérült és kijár, kötés kopott
12702.

Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye általános ismertetője és címtára 3. északi körzet. Főszerk.: Szabó Géza. Szerk.: Gyulay Sándor, Rexa Dezső, Szathmáry István. (Vármegyék Országos Címtára.)
Bp. 1931. Vármegyei Tisztviselők Orsz. Egy. VII. 416 p. Kiadói vászonkötésben, néhány lap sérült és kijár, kötés kopott

Rufpreis:
2 800 HUF

12703.

Rufpreis:
1 200 HUF

3 db olasz útikönyv: Collezione di Monografie Illustrate: Ugo Fleres: La campagnia Roma, P. Molmenti -d D. Mantovani: Le isole della Laguna Veneta, P. Molmenti: Venezia. Bergamo, 1910.  Aranyozott félbőr kötésben / In half-leather binding
12704.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF