Kecskeméti Ármin: A zsidók egyetemes története I-II. Budapest, 1927. Korvin ny. 344p.; 384p. Aranyozott gerincű, kiadói kissé kopott félbőr kötésben, Egyik kötet gyárilag fordítva kötve.
Hevesi Simon-Blau Lajos-Weisz Miksa: Etika a Talmudban. 1.rész. Budapest, 1920. Izraelita magyar irodalmi társult. Papírkötéses, borító és az első pár oldal kiszakadva.
Dr. Kiss Arnold: Mirjam. Imádságok zsidó nők számára. 82. bővített kiadás. Schlesinger Jos. Kiadói, Budapest. Kisalakú könyv, dombornyomott félvászon borítással, kopott állapotban.