Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 17
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
829852
12648
206
Books: Architecture, Art
831200
12649
206
Books: Architecture, Art
Ybl Ervin: Mesterek és mesterművek Bp., 1938, Kir. M. Egyetemi Ny. Illusztrált kiadói félvászon kötésben. Kifogástalan állapotban
773292
12650
206
Books: Architecture, Art
Petrovics Elek: Mattyaszovszki-Zsolnay László (1885-1935). Bp., 1936, Korvin Nyomda. Kiadói, (gerincén sérült) egészbőr kötésben, a kötéstáblán Mattyasovszky festett kézjegyével.
789575
12651
206
Books: Architecture, Art
818029
12652
206
Books: Architecture, Art
Petrovics Elek: Magyar Mesterművek. Rengeteg képpel. Bp., 1936 Pesti Napló
832947
12653
206
Books: Architecture, Art
Meller Simon: Michelangelo. Művészeti Könyvtár. 17 mellékelettel és 83 szövegbe nyomott képpel. Bp., Lampel Róbert. Gottermayer egészvászon kötésben, jó állapotban. 772515
12654
206
Books: Architecture, Art
Szúdy Elemér: Két renaissance Bp., Pantheon. Hettyey Aranka színművésznő ex librisével
835374
12655
206
Books: Architecture, Art
P. G. Konody: The Uffizi Galery, with fifty of the paintings and drawings of Turner reproduced in colour London, 1910. T. C. & E. C. Jack. Egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel, jó állapotban / in nice condition
835366
12656
206
Books: Architecture, Art
Hind, C. Lewis: Turner's Golden Visions: with fifty of the paintings and drawings of Turner reproduced in colour London, 1910. T. C. & E. C. Jack. Egészvészon kötésben, aranyozott lapszélekkel, jó állapotban / in nice condition
820188
12657
206
Books: Architecture, Art
M.C. Escher: Grafikák és rajzok. Budapest 1992. Vince.
820337
12658
206
Books: Architecture, Art
16 db művészeti kis könyvtétel: sorozat
477224
12659
206
Books: Architecture, Art
Babits Mihály: Erato, az erotikus világköltészet remekei. Borsos Miklós rajzaival, Szépirodalmi Könyvkiadó gondozásában, Budapest, 1970.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF