Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 17

12648.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ybl Ervin: Mesterek és mesterművek Bp., 1938, Kir. M. Egyetemi Ny. Illusztrált kiadói félvászon kötésben. Kifogástalan állapotban
12649.

Rufpreis:
2 000 HUF

Petrovics Elek: Mattyaszovszki-Zsolnay László (1885-1935). Bp., 1936, Korvin Nyomda. Kiadói, (gerincén sérült) egészbőr kötésben, a kötéstáblán Mattyasovszky festett kézjegyével.
12650.

Rufpreis:
6 000 HUF

12651.

Rufpreis:
4 000 HUF

Petrovics Elek: Magyar Mesterművek. Rengeteg képpel. Bp., 1936 Pesti Napló
12652.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Meller Simon: Michelangelo. Művészeti Könyvtár. 17 mellékelettel és 83 szövegbe nyomott képpel. Bp., Lampel Róbert. Gottermayer egészvászon kötésben, jó állapotban.
12653.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szúdy Elemér: Két renaissance Bp., Pantheon.  Hettyey Aranka színművésznő ex librisével
12654.

Rufpreis:
1 000 HUF

P. G. Konody: The Uffizi Galery, with fifty of the paintings and drawings of Turner reproduced in colour London, 1910. T. C. & E. C. Jack. Egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel, jó állapotban / in nice condition
12655.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hind, C. Lewis: Turner's Golden Visions: with fifty of the paintings and drawings of Turner reproduced in colour London, 1910. T. C. & E. C. Jack. Egészvészon kötésben, aranyozott lapszélekkel, jó állapotban / in nice condition
12656.

Rufpreis:
2 000 HUF

M.C. Escher: Grafikák és rajzok. Budapest 1992. Vince.
12657.

Rufpreis:
1 600 HUF

16 db művészeti kis könyvtétel: sorozat
12658.

Rufpreis:
1 200 HUF

Babits Mihály: Erato, az erotikus világköltészet remekei. Borsos Miklós rajzaival, Szépirodalmi Könyvkiadó gondozásában, Budapest, 1970.
12659.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF