Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 21
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
794587
11010
205
40000
Sculptures, statuettes, plaques
J.B Deposee, ivó fiú, bronz, márvány talapzaton, jelzett, m:37 cm
823628
11011
205
Antal Károly (1909-1982): Vadászfiú. Festett műgyanta, jelzett, jó állapotban, fa talapzaton m:39 cm
629529
11012
205
70000
Apolló. Bronz, márvány talapzaton / Apollo. Bronze, on marble stand, 64cm 822108
11013
205
Zsebóra tartó turul madárral, réz, mészkő talapzattal, m:24 cm (talapzattal), h:24,5 cm 700619
11014
205
22000
Palotás József (1947-): Móra Ferenc-Díj. kiemelkedő muzeológusoknak járó állami bronz plakett kitüntetés eredeti adományozói díszdobozban! (254.5g/80mm/Bronz) T:1 Évi 5 db állami adományozás! R! Hungary 2001. "Award of Móra Ferenc" Original box! Sign.: Palotás József (254.5g/80mm/Brass) State award, only 5 pieces annually! R!
746924
11015
205
Festett fém birka és távol keleti gazdája, jelzés nélkül, m:17 cm, h:17 cm
658088
11016
205
Qasimodo bronzírózott ón figura, jelzés nélkül, BÁV címkével, márvány talapzaton, enyhén kopott, m: 24 cm / Qasimodo bronze-tin sculpture
808688
11017
205
Jaguár, fém, festett fa-alabástrom talapzaton, jelzés nélkül, m:15 cm (27 cm)
827819
11018
205
Madarassy Walter (1909-1994):Budapest vízművei. Bronz plakett, 8×5 cm 824477
11019
205
4600
Ligeti Erika (1934-2004): Pest megye múzeumaiért. Bronz plakett, jelzett, d: 9,5 cm 824475
11020
205
Jelzés nélkül: Lóczy Lajos, bronz plakett, 7×4,5 cm 824470
11021
205
Jelzés nélkül: "Mit kis élet.. Ady", bronz plakett, d:8,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF