Byssz Róbert (1893-1961): Vénusz. Vegyes technika, papír, jelzett, 23×... https://www.darabanth.com/de/205-Fernauktion/205.0/Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~1/Byssz-Robert-1893-1961-Venusz-Vegyes-technika-papir-jelzett-23C39717-cm~II826914
826914
10026
205
Beschreibung: Byssz Róbert (1893-1961): Vénusz. Vegyes technika, papír, jelzett, 23×17 cm
: deák_fruzsina