1896 A nagyszalontai református egyházmegyei tanítói segély egylet mil... https://www.darabanth.com/de/205-Fernauktion/205.0/Andere-Sammelgebiete/Drucksachen~11/1896-A-nagyszalontai-reformatus-egyhazmegyei-tanitoi-segely-egylet-millenaris-emlekkonyve-ar~II825205
825205
12203
205
Printed Materials
Beschreibung: 1896 A nagyszalontai református egyházmegyei tanítói segély egylet millenáris emlékkönyve aranyozott egészvászon kötésben 94p.
: deák_fruzsina