Greacum lexicon manuale. Tribus partibus constans hermeneutica, analytica, synthetica, primum a Beniamine Hederico ... et multis modis castigatum et emendatum cura Io. Augusti Ernesti. Lipsiae (Lipcse), 1796, Io. Frid. Gleditschii. Korabeli egészvászon kötésben, jó állapotú (gerincen kisebb sérülések, a címlapon az egykori tulajdonosok bejegyzése, pecsétje) / Original leather binding, inscription and stamp of previous owners on title page)
Dr. Lovassy Sándor: Magyarország gerinces állatai és gazdasági vonatkozásaik. 378 szövegközötti képpel. Bp., 1927, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Félvászon kötés, gerincnél szakadt, jó állapotban.
Szabó Ignácz: A lég. Népszerű légtünettan (Meteorologia). Különös tekintettel hazánk légtüneti viszonyaira. A művelt rendek szükségeihez alkalmazva. Két földabrosszal és ábrákkal. Budapest, 1874. Eggenberger. 220p. Számos szövegközti és egészoldalas illusztrációval. Korabeli félvászon kötésben, a gerincen aranyozott címfelirattal. Megkímélt példány.
Travaux de maçonnerie, charpente, etc., entreprise ... d'entretien du 1er janvier 1886 au 31 décembre 1891; devis, cahier des charges, bordereau des prix. Paris, 1886; Ponts et chaussées; bordereau des prix; De l'Entreprise des Travaux de Maconnerie, Charpente, etc.... 1er janvier 1886 au 31 décembre 1891. Egybekötve, korabeli félbőr kötésben / Bound together, in original half-leather binding
Czirer László, Dr.: A műtéti javalatok. 4 táblázattal. Bp., 1939, A Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat megbízásából az Eggenberger-féle Könyvkereskedés. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotú