7 000 HUF
18,97 EUR, 21,88 USD
Hermann Ágoston: Az éjszak-amerikai szövetséges státusok történetei. Angolból fordította Sasku Károly. Első kötet. Pest, 1836, Trattner-Károlyi. Félvászon kötés, gerincnél szakadt, festett lapszélek, kopottas állapot.