Bücher: Minibücher Zahl der Lose: 20
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
806967
12646
205
Books: Minibooks
Dr. Kovács Dániel: A mi Kazinczynk. Illusztrált, a rajzokat készítette Feledy Gyula Kossuth-díjas grafikusművész. Készült 500 számozott példányban, kereskedelmi forgalomba nem került. Minikönyv, kiadói egészvászon kötés, újszerű állapotban.
806986
12647
205
Books: Minibooks
A szedőszekrénynél, Egy nyomdászköltő élete. Bp., 1988, Gutenberg Művelődési Otthon. Minikönyv, fotókkal illusztrált, kiadói kartonált, újszerű állapotban.
807048
12648
205
Books: Minibooks
Csokonai Vitéz Mihály: Békaegér harcz. Minikönyv, illusztrált, kiadói aranyozott egészvászon kötés, újszerű állapotban.
807154
12649
205
Books: Minibooks
Internacionálé. Minikönyv, illusztrált, kiadói kartonált kötés, újszerű állapotban.
807148
12650
205
Books: Minibooks
Lenin: A kultúráról. Bp., 1980, Kossuth. Minikönyv, kiadói aranyozott kartonált kötésben, újszerű állapotban.
807093
12651
205
Books: Minibooks
Gorkij, Makszim: Az Ember. Bp., 1976, Kossuth. Minikönyv, illusztrált, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban.
807138
12652
205
Books: Minibooks
Világ proletárjai egyesüljetek! A kommunista kiáltvány megjelenésének 125. évfordulójára. 1972, Miniatűr Könyvgyűjtők Klubja. Minikönyv, kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, újszerű állapotban. 661343
12653
205
Books: Minibooks
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF