Bücher: Minibücher

Zahl der Lose: 20

Dr. Kovács Dániel: A mi Kazinczynk. Illusztrált, a rajzokat készítette Feledy Gyula Kossuth-díjas grafikusművész. Készült 500 számozott példányban, kereskedelmi forgalomba nem került. Minikönyv, kiadói egészvászon kötés, újszerű állapotban.
12646.

Rufpreis:
800 HUF

A szedőszekrénynél, Egy nyomdászköltő élete. Bp., 1988, Gutenberg Művelődési Otthon. Minikönyv, fotókkal illusztrált, kiadói kartonált, újszerű állapotban.
12647.

Rufpreis:
800 HUF

Csokonai Vitéz Mihály: Békaegér harcz. Minikönyv, illusztrált, kiadói aranyozott egészvászon kötés, újszerű állapotban.
12648.

Rufpreis:
800 HUF

Internacionálé. Minikönyv, illusztrált, kiadói kartonált kötés, újszerű állapotban.
12649.

Rufpreis:
800 HUF

Lenin: A kultúráról. Bp., 1980, Kossuth. Minikönyv, kiadói aranyozott kartonált kötésben, újszerű állapotban.
12650.

Rufpreis:
800 HUF

Gorkij, Makszim: Az Ember. Bp., 1976, Kossuth. Minikönyv, illusztrált, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban.
12651.

Rufpreis:
800 HUF

Világ proletárjai egyesüljetek! A kommunista kiáltvány megjelenésének 125. évfordulójára. 1972, Miniatűr Könyvgyűjtők Klubja. Minikönyv, kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, újszerű állapotban.
12652.

Rufpreis:
1 000 HUF

12653.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF