Foto

Zahl der Lose: 334

1931 Kinszki Imre (1901-1945): Duna parti pecások, jelzetlen vintage alkotás, a szerző hagyatékából, 6x9 cm
11889.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

1931 Kinszki Imre (1901-1945): Niedrige Sonne, feliratozott, aláírt vintage fotóművészeti alkotás, 8x5x5,5 cm
11890.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

cca 1930-1935 Kinszki Imre (1901-1945): Zuglói srácok, vintage fotóművészeti alkotás, jelzetlen, a szerző hagyatékából, 18x13 cm
11891.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

cca 1930-1935 Kinszki Imre (1901-1945): Zebracsikó, vintage fotóművészeti alkotás, két sarkán kisebb törésvonal, pecséttel jelzett, aláírt, 13x18 cm
11892.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

cca 1930-1935 Kinszki Imre (1901-1945): Falusi hangulat, vintage fotóművészeti alkotás, alsó sarkán hajtás vonal, pecséttel jelzett vintage fotó, 13x18 cm
11893.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

cca 1930-1935 Kinszki Imre (1901-1945): Jégtáblák az Erzsébet híd alatt, feliratozott vintage fotó, a szerző hagyatékából, 13x18 cm
11894.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

cca 1930-1935 Kinszki Imre (1901-1945): Játék a vízben, vintage fotó gyermekéről, pecséttel jelzett, 13x18 cm
11895.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

cca 1933 Kinszki Imre (1901-1945): Kukac levélen, pecséttel jelzett, vintage fotóművészeti alkotás, 18x13 cm
11896.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

1934 Kinszki Imre (1901-1945): A Duna kanyarulata, vintage tájkép, pecséttel jelzett, feliratozott, 13x18 cm
11897.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

cca 1920-1930 Kerny István (1879-1963): Lánchíd, bal oldali közlekedéssel, vintage fotóművészeti alkotás brómezüst és pigment kombinációval, K. I. saját eljárása szerint, festészet utánzó stílusban, feliratozva, pecséttel jelezve, 12,5x9,5 cm
11898.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

cca 1925-1935 Kerny István (1879-1963): Csalafinta mosoly csali Mezőkövesden, pecséttel jelzett vintage néprajzi fotó, 21x15 cm
11899.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

cca 1920-1930 Kerny István (1879-1963): Leány népviselet Boldog községben, feliratozott vintage néprajzi fotó, 16x22 cm
11900.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF